DoporučujemeZaložit web nebo e-shop
aktualizováno: 26.06.2023 11:26:19 

První absolventi VVTŠ Liptovský Mikuláš  (1973 - 1976)

Setkání absolventů 2013

III. setkání prvních absolventů VVTŠ 

          Dne 21.septembra 2013 se v Liptovském Mikuláši uskutečnilo III.setkání prvních absolventů VVTŠ po 40.letech od nástupu do VVTŠ.
          První účastnici tohoto setkání přijeli již 20.septembra 2013. No a protože se setkali po několika letech, družně zasedli a povídali. Samozřejmě se toto protáhlo do pozdních nočních hodin. Z tohoto přinášíme pár obrázků.

      
foto                                 

          V průběhu sobotního dopoledne 21.septembra 2013 si někteří účastníci prohledli město Liptovský Mikuláš, kde dříve studovali, a to jak na VOŠMRL, VSOŠER, tak i VVTŠ. Samozřejmě též zavzpomínali, proto přínášíme obrázky z procházky a i z nějakých těch vzpomínek, které se dochovaly na fotografii. Do fotoprohlížeče vloženy fotografie z míst, jak vypadaly již skoro před padesáti léty.

         
foto                                                   

          Setkání začalo ve 13,00 hodin před hotelem KLAR v Liptovském Mikuláši, kde byli všichni účastníci setkání ubytováni. Po přivítání odešli všichni účastnicí si prohlédnout areál Akadémie ozbrojených síl, kde si též prohlédli Síň tradic a potom se jeli podívat na výšinu HÁJ, kde převážně všichni zavzpomínali na začátek své vojenské kariéry, neboť většina zde složila vojenskou přísahu.

 

Návštěva síně tradic a Akademie ozbrojených sil

     
                                             video                                               foto

   

V rámci III.setkání prvních absolventů VVTŠ jsme společně navštívili památník a vojenský hřbitov na výšině Háj.

       
           video                                              foto

V rámci setkání jsme též navštívili místo, kde jsme v rámci studia strávili, ale i už dříve ve VSOĚR a TÚ, nejvíce času, dnes již opuštěný a komerčně využívaný objekt "A" VVTŠ

        
                                                 foto

Přátelské posezení - uskutečnilo se 21.září 2014 v hotelu KLAR v Liptovském Mikuláši. Proběhlo ve velmi příjemné pohodě, účastnici se dohodli, že obdobné setkání se uskuteční již za 2 roky, tedy v roce 2015. Všichni si rádi zavzpomínali na roky strávené studiem na VVTŠ  a ve městě Liptovský Mikuláš. 

     
foto                                    video                                      video                                        foto